Napisane przez: art | 2009.04.08

Wspomnienia z imprezy

paintball

Pracowałem w życiu już w kilku firmach, ale tylko w jednej z nich miałem okazję brać udział w imprezie integracyjnej. W zasadzie w dwóch takich imprezach.

Pierwsza z nich zorganizowana została w malowniczej miejscowości w niedaleko Puszczy Noteckiej, ok. 70 km od siedziby firmy. Podczas trwającej dwa dni imprezy przygotowano atrakcje, takie jak: kręgle, paintball i strzelanie z wiatrówek, kręgle, ognisko z kiełbaskami, przejażdżka bryczkami i impreza taneczna do rana. Ostatecznie, wspomnienia są jak pozytywne więc imprezę integracyjną zaliczyć należy do udanych.

W tym roku imprezy integracyjne były na fali… Kolejną imprezą był weekendowy spływ kajakowy. Po dotarciu busami na miejsce wsiedliśmy w kajaki i popłynęliśmy w dół rzeki. Dla mnie był to pierwszy spływ. Cały dzień minął na wodzie a wieczorem przystanek do którego dojechały też nasze busy z namiotami. Po rozbiciu obozowiska, organizatorzy przygotowali ognisko i kiełbaski. Rano, następnego dnia, znowu wsiedliśmy do kajaków. Mimo że nikt nie pozostał suchy, wrażenia znowu pozostały bardzo pozytywne i zdecydowanie taki aktywny wypoczynek zrobił na mnie lepsze wrażenie niż poprzednia impreza. Zdjęcia z tej imprezy nawet dzisiaj przywołują uśmiech na twarzy.

Ciekawe jakie wrażenia wywarł by na pracownikach zagraniczny wyjazd integracyjny…

Reklamy

Responses

  1. Dobrze zorganizowany wyjazd integracyjny pewnie i na pracownikach zagranicznych wywarłby super wrażenie 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: