Napisane przez: art | 2009.08.21

Podróżowanie wciąga…

Kto raz zasmakował egzotycznych wyjazTravelster.pldów, najczęściej nie potrafi się już bez nich obyć. Po powrocie z jednej podróży już planuje następną. Oczywiście ilu jest ludzi, tyle jest też sposobów na podróżowanie. Jednym satysfakcję daje możliwość samodzielnego zaplanowania trasy, analizy przewodników i wybranie miejsc wartych odwiedzenia. Dzięki temu mają szansę odwiedzić miejsca, których nie oferuje żadne komercyjne biuro podróży. Inni preferują swobodę, dlatego trasę wyjazdu ustalają w trakcie wyprawy, po rozmowach z miejscowymi. Jeszcze inni wybierają wyjazdy organizowane przez biura podróży, z zaplanowaną trasą wycieczki, rezerwacją miejsc w hotelach, itp. Wszystkie te formy mają oczywiście swoje zalety i wady, ale najważniejsze jest aby podróż, niezależnie od jej formy, dawała zadowolenie uczestnikom.

Dla większości z nas podróże nie kończą się w momencie powrotu do miejsca zamieszkania. Doświadczenia z wyjazdów pozostają w pamięci, a ludzie chcą się nimi dzielić z innymi. Idealnym miejscem na wymianę doświadczeń jest internet i różnego rodzaj turystyczne portale internetowe. Portale turystyczne łączą miłośników podróżowania, dostarczają informacji związanych z turystyką oraz pozwalają na umieszczanie zdjęć z wyjazdów. Dla wszystkich chcących pojechać w konkretne miejsce, są dobrym źródłem wskazówek, umożliwiają na kontakt z osobami które już w danym miejscu były i mogą udzielić odpowiedzi na zadawane pytania.

Profil na którym prezentowane są relacje i zdjęcia, może być również formą reklamy dla firm świadczących różnego rodzaju usługi turystyczne (np. wyjazdy integracyjne).

Reklamy

Responses

  1. Ech… jak ja tęsknie za moimi podróżami, za następnym wyjazdem…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: